Záložky a stahování

• Re: Návrhy na změny

S prohlížečem se zatím seznamuju, líbí se mi, jen mi chybí 2 věci, které měla Opera 12 nebo má Firefox:

1. Ikona záložek vedle adresního řádku - Vivaldi má zatím jen ikonu pro přidání do záložek. Záložky hodně používám a přes panel je to k ničemu.
    2. Průběh stahování - opět přes panel k ničemu. Opera 12 používala samostatný list, FF má na to fajn ikonu, kterou lze dát vedle adresního řádku. Hodila by se i rychlost stahování a nejsem si teď jistý, jestli je tam odhadovaný čas.

• Vivaldi Translator

Ahoj @petrsv,
    příště prosím odpověz do stejného tématu Návrhy na změny a nezakládej nové téma.

Co se týče průběhu stahování – to je již mezi přáními. Souhlasím, že na tom panelu stahování by chtělo trochu zapracovat. Rychlost stahování mi tam vyloženě chybí. Proto jsem si před časem musel přidat do Rychlého přístupu klasický stahovací list z Chromia: vivaldi://downloads
    Odhadovaný čas tam ale alespoň je.

A "přes panel k ničemu" – tím myslíš, že ti postranní panel moc nepoužíváš a máš ho skrytý? Anebo ti zkrátka ty panely nějak funkčně nevyhovují?
    Ale je pravda, že tomu, kdo panely nepoužívá, by se alespoň základní věci vedle adresního řádku hodily.

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.