Yerimleri Çubuğu(na site ekleme)

• Az önce vivaldiyi sıfırlayıp yeniden kurdum ve eski yerimlerimi aktardım. Yerimleri çubuğunu görünür yaptım fakat çubuktaki faviconlar bir türlü gelmedi yani sitelerin kendi faviconları belirmedi sadece dosya simgesi olarak görünüyorlardı ama çalışıyorlardı. Belirirler diye doğrudan faviconlara tıklayarak sitelere gittim ama yine olmadı. Ben de çubuktan hepsini sildim. Sonra ihtiyacım olan sitelere tek tek giderek siteleri çubuğa eklemeyi düşündüm fakat nasıl yapıldığını unutmuşum. Çubukta görünmesi için bir şeyler yapıyorduk ama hatırlamıyorum. Demem o ki vivaldi' nin çubuğa ekleme için kolay bir yol sağlaması lazım. Örneğin Opera' da çubukta bir artı işareti oluyor, ya da sekmeye tıkladığımızda bir yerimleri çubuğana ekle seçeneği olabilir.. Ne dersiniz?

• Sorunu doğru anladıysam adres satırının sonunda direk yer imlerine ekleyebileceğin küçük bir buton var. Onu kullanabilirsin.

• @U-F-U-K
    Vivaldi Düğmesi (sol üst köşede) > Görünüm > Paneli Göster'e basınca yer imlerine kolayca ulaşabilirsin.
    @agresiff in dediği gibi de ekleme yapabilirsin.
    İyi forumlar...

• @agresiff evet onu biliyorum ama oradan yerimleri çubuğuna eklemek için hatırladığım kadarıyla klasörü falan yerimleri çubuğu olarak ayarlamak gerekiyordu(ya da böyle bir şeydi). Benim istediğim bir siteyi kolayca yerimleri çubuğuna eklemekti. Mesela Opera' da bu işlemi çubuğun en solundaki Artı işaretiyle yapabiliyoruz.

ANCAK SORUNU ÇÖZDÜM DAHA DOĞRUSU NASIL YAPILDIĞINI ÖĞRENDİM:

0_1481113792264_vivaldibookmarkss.png

Adres satırının solundaki Site bilgisi simgesini sürükleyip yerimleri çubuğuna bırakınca ekleniyormuş. :) Teşekkürler.

• Sürükle bırak dışında, adres satırının sağındaki ayraç simgesine tıklayarak da siteyi ekleyebilirsiniz. Tabi ilgili klasörü bulmak biraz zaman alabilir.

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.