Problem z usuwaniem zakładek

• Mam problem z usuwaniem zakładek. Zarówno bezpośrednio ze speed-diala krzyżykiem, z panelu zakładek DEL, z panelu bocznego DEL oraz z paska adresu . W pierwszej-trzeciej opcji przeglądarka natychmiastowo wysypuje się, natomiast w ostatniej trwa to od kilku do kilkunastu sekund. Oczywiście nic się nie usuwa :/ Edit: Udało się usunąć ze speed-diala LPM-usuń, ale przeglądarka wykrzaczyła się po około pół minuty.

• Mam problem z usuwaniem zakładek. Zarówno bezpośrednio ze speed-diala krzyżykiem, z panelu zakładek DEL, z panelu bocznego DEL oraz z paska adresu .
    W pierwszej-trzeciej opcji przeglądarka natychmiastowo wysypuje się, natomiast w ostatniej trwa to od kilku do kilkunastu sekund. Oczywiście nic się nie usuwa :/

Edit:
    Udało się usunąć ze speed-diala LPM-usuń, ale przeglądarka wykrzaczyła się po około pół minuty.

• @czerwony:

, ale przeglądarka wykrzaczyła się po około pół minuty.

Zrób instalację naprawczą; tj. pobierz plik instalacyjny na dysk, zamknij przeglądarkę i zainstaluj.
    Nie stracisz swoich ustawień.

• Wydzieliłem Twojego posta do osobnego wątku. Twórz proszę osobne wątki na każdy osobny temat. Wtedy jest większy porządek i łatwiej udzielić Ci pomocy. Dzięki. :-)

Odnośnie Twojego problemu - zawsze miałeś takie problemy?
    Jakiej dokładnie wersji Vivaldiego używasz? Na jakim systemie?
    Masz zainstalowane jakieś rozszerzenia? Na świeżej instalacji też tak się dzieje?
    Byłoby pomocne, gdybyś mógł nagrać animowanego GIFa pokazującego problem - możesz to zrobić tym prostym programem: http://screentogif.codeplex.com

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.