Synchronizacja Zakładek

• Witam, Jestem zupełnie nowy na forum, właśnie zainstalowałem przeglądarkę vivaldi i bardzo mi się podoba, brakuje mi jednak pewnej funkcji, a mianowicie synchronizacji zakładek z kontem na vivaldi community, tak jak ma to miejsce w operze, pozdrawiam

• Vivaldi Translator

Funkcjonalność ta jest na dzień dziś że się tak wyrażę dopiero w fazie projektowej ;)
    Vivaldi na chwilę obecną nie ma wielkiego teamu programistów, więc możliwości roboczogodzinowe są niestety ściśle ograniczone…

Pozostaje jedynie uzbroić się w cierpliwość, bądź poszukać jakiejś wtyczki, która obsługuje synchronizacje z jakimiś usługami zewnętrznymi ;)

• Dzięki za odpowiedź, ciągle mam nawyki z poprzednich przeglądarek jakie używałem, np z opery i dzięki temu odkryłem coś co nie do końca ma sens. Mianowicie kiedy otwiera się link za pomocą funkcji otwórz w oknie incognito i otworzymy już owe okno, przy próbie otwarcia kolejnego linku w trybie incognito otwiera nam się kolejne okno w tym trybie. Nie lepiej jakby kolejne linki otwierane były w już otworzonym oknie incognito jako następna karta?

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.