НЕЩО НЕ Е НАРЕД

• Работя с Vivaldi от излизането му. Общо взето съм доволен. Но преди седмица не можа да се обнови. опитах чиста инсталация. Но, продължавам да не мога да изтегля версия 1.3 на служебния компютър. С window7 pro 32 bit съм , нещо не е наред. На домашният съм с Windows 10 мина автоматично на vivaldi 1.3 . Искрено се надявам да не е някаква игра на Редмънд.....отново за ръкопляскане на 10-ката. Attachments: [img]https://forum.vivaldi.net/uploads/attachments/84943/vivaldi-2.jpg[/img]

• Здрасти,

Пробва ли вече да го свалиш през друг браузър, напрример през Internet Explorer?

• vednaga mi doide ideq kakuv e problema kato prochetoh "slujeben kompiutar"

spred mene problema ti e v Group Policies zashtoto ne e razresheno na potrebitelskiq akaunt koito polzvash da instalira software

probvai purvo da go izteglish izteglish i da go vidish na otdelno mqsto vuv File Exlporer, a ne da go puskash prez Firefox
    poneje kato go puskash prez Firefox, trqbva da si pusnal Firefox kato Administrator predi tova.. v kraq na kraishtata efekta shte e sushtiq

a za da go pusnesh po sledniq nachin: "Run as Administrator"

sushto taka Windows 10 e po ogranichen on Windows 7 otkam kakvi prava dava na potrebitelite si. ako imashe Windows 7 u vas a Windows 10 na slujebniq, sigurno situaciqta shtehe da bade sushtata - u vas instalirash bez problem, na slujebniq - pak batak

nqmam drugo obqsnenie za problema ti

Log in to reply

Looks like your connection to Vivaldi Forum was lost, please wait while we try to reconnect.