@drerik Ak ste si ešte neaktualizovali prehliadač na najnovšiu verziu 2.1.1337.36, tak skúste a zistite či problém pretrváva aj naďalej. V prípade že áno, skúste spustiť prehliadač s čistým profilom, a odsledovať či sa chyba ukázala aj v tomto prípade. Môžete to spraviť dvoma spôsobmi, buď obnovou používateľského profilu alebo nainštalovaním "Standalone" (prenosnej) verzie. Obnovu profilu vykonáte za pomoci tohto návodu, a naštalovanie novej prenosnej verzie vykonáte stiahnutím potrebného inštalátora, a počas inštalácie z voľby Installation Type: zvoľte "Install Standalone", zvoľte nový adresár! a aplikáciu spuste. Ak problém už nepretrváva, obnovte si potrebné dáta zo starého profilu pomocou tohto návodu. Zvyčajne problém zapríčiňujú rozšírenia, čiže môžete taktiež sledovať či sa tento problém neobjaví znova po nainštalovaní určitého rozšírenia. V prípade že problém pretrváva aj po odskúšaní hore spomenutých spôsobov, vytvorte hlásenie o chybe cez túto stránku a pripojte aj záznamy z pádu aplikácie (Crash log's). Následne môžete sem napísať číslo hlásenia aby som to mohol odsledovať v systéme. PS: Zisťoval som u ostatných testerov v čom môže byť chyba ale nikto nedokázal potvrdiť tento problém, nakoľko im nepadal prehliadač pri navštívení tejto stránky, a taktiež som priebežne sledoval nové hlásenia ohľadne podobných problémoch, a v poslednej dobe nikto nehlásil takýto problém.